Mouse Tekerleği Ayarları...

AsyMeTRiQue
Sürüm: Pardus 2011
bilgi
ileti adresi
21-01-2011 15:18

Merhaba arkadaşlar...

Sorunu sadece 2011 de değil 2009.2 sürümünde de yaşamıştım. Mouseun tekerini kaydırdığımızda 3 satır kaysın ayarı aynen duruyor fakat sadece mozilla ve diğer internet tarayıcılarında bu maalesef 3 satır olmuyor. en ufak bir kaydırmada neredeyse arada ekran boyutunun (dikey olarak) yarısı kadar bir kısmı hiç ekranda görünmeden yukarı kayıyor. Yani 1,5 ekran kadar kayıyor... Bu yüzden internet tarayıcılarında maalesef pencere kenarındaki kaydırma çubuğunu kullanmak zorunda kalıyorum :)

Bu konuda ne yapabilirim?

etiketmozilla

Zeka geliştirilebilir bir yetenektir... Herkes seçtiklerini yaşar... Herkes seçtiklerini hakeder... Öyleyse; Herkes hakettiğini yaşar...

Pardus Anka: İhtilal!

ihtilalanka

Bu Pardus'un küllerinden yeniden doğuşunun hikayesidir. Bak evlat, bugün sana kralların şehrinde, kralcıklara baş kaldıranların efsanesini anlatacağım... Dünyayı toz pembe gören, masallar aleminde yaşadığını düşünenleri gerçeğe çağıran bir hikayedir bu.

Calligra 2.5.5 Çıktı!

calligralogo_1

Calligra ekibi; Calligra Suite'in bir dizi önemli hata düzeltmesi içeren 2.5.5 sürümünü duyurdu ve herkese en kısa sürede bu yenisürüme güncelleme yapmasını önerdi.

KDE 4.10 RC3 Çıktı!

Final sürüme ilişkin bir ertelemeden sonra son dakika değişikliklerine uyum sağlamak üzere KDE geliştiricileri, KDE 4.10 için üçüncü bir sürüm adayı yayınladı. Bu sürümün, 6 Şubat 2013'te çıkarılması planlanan KDE4.10'dan önceki son sürüm adayı olduğu söyleniyor.

belgarad
bilgi
ileti adresi
21-01-2011 15:35

Fareniz sanırım USB bağlantısı kullanıyor. Tek yapmanız gereken farenin usb bağlantısını çıkarıp tekrar takmak. Sorun çözülüyor.

Bende aynı sorunu yaşıyorum ama neden veya nasıl bu şekilde çözüldüğünü bilmiyorum

www.destekogretmen.com www.ceylanyazilim.com
AsyMeTRiQue
bilgi
ileti adresi
21-01-2011 16:04

Evet USB Wireless mouse ve bunu deneyeceğim... Şu anda işyerimdeyim bilgisayarımda evde :)

Zeka geliştirilebilir bir yetenektir... Herkes seçtiklerini yaşar... Herkes seçtiklerini hakeder... Öyleyse; Herkes hakettiğini yaşar...
Yanıtla